OLDTIMER KLUB "MEĐIMURJE" ČAKOVEC

Članovi i vozila

oldtimerklub logoVozila naših članova spadaju među najljepše u svojim klasama na susretima oldtimera. Ponosni smo što posjedujemo tako vrijedna vozila u koja smo uložili puno novaca, znanja i truda. Bavljenje oldtimerima je zahtjevan i skup hobi. U klubu imamo:

• 300 automobila - 100 registriranih
  • 500 motocikala - 200 registriranih
  • 50 traktora
  • 5 kamiona
  • 100 bicikla i bicikla s pomoćnim motorom

Najstariji registrirani automobil je MERCEDES 170 V iz 1936 g. gospodina Šafarić Ivana, a motocikl PUCH 250 iz 1929 g. posjeduje Krajačić Branko.

Nekoliko uspješnih članova:

• Gospodin Pintarić Josip otvoio je mali "MUZEJ STARODOBNIH VOZILA". U posjeti su bili i Gradišćanski Hrvati iz kluba St. Michael.
  • Gospodin Šardi Ignac kolekcionar je vozila TATRA, Čehoslovačke proizvodnje koja su svojevremeno po konstrukcijskim rješenjima i kvaliteti spadala u sam svjetski vrh. Vlasnik je najstarijeg automobila - Forda iz 1928. godine
  • Gospodin Šafarić Ivan restaurator je kamiona, automobila i motocikala.
  • Gospodin Krajačić Branko kolekcionar je motocikala PUCH i DKW.
  • Gospodin Kutnjak Franjo kolekcionar je i restaurator bicikala i malih motorića za bicikle f. "DONGO".
  • Gospodin Kocijan Dragutin prvi predsjednik kluba, iskusni je restaurator i poznavatelj starodobnih vozila poznat u Hrvatskoj, Sloveniji i Austriji.
  • Gospodin Barlek Dragutin, vlasnik je nekoliko vrijednih automobila i motocikala i najaktivniji je član kluba po broju učestvovanja na susretima oldtimera u Hrvatskoj i inozemstvu.

najaktivniji traktori vozaica_motocikla vukovar bb
Najaktivniji član
Traktor vozačica motocikla U Vukovaru Clanovi u Vukovaru